Ласкаво просимо!

Початковою метою проекту VMISKE було створення зручного, швидкого сучасного ресурсу для взаємодії з власниками тварин. Яскравий, інтуїтивно зрозумілий сайт дозволяє робити покупки із задоволенням.

 

Система доставок

Ми, засновники магазину VMISKE, самі маємо вдома тваринок, і розуміємо, як часом складно знайти відповідального постачальника послуг. І виходячи з власного досвіду, власних побажань і потреб, ми уклали оптимальний графік роботи і доставки.

 

Експертні знання

Працюючи над сайтом, ми не просто залучили найкращих програмістів, а й відпрацювали свою систему на «рідний» фокус-групі, що складається з наших рідних і близьких. Довідавшись, які питання в першу чергу хвилюють власників собак, кішок, дрібних тварин, ми зібрали на сайті об'ємну «шпаргалку» з усією необхідною інформацією: про догляд за шерстю, вухами, зубами, про годування, виховання собак і кішок, про підбір якісного і збалансованого харчування.

 

Головне — любов

При нинішньому ритмі життя ми постійно забуваємо про важливі зустрічі, дні народження близьких, а можемо навіть забути імена племінників або хрещеників. Що вже говорити про повсякденні покупки, навіть для улюблених тварин. А вони чекають нас удома, вірять в свого господаря!

Аби не зрадити віри вихованців, ми зібрали команду досвідчених професіоналів, які завжди вислухають, проконсультують, допоможуть підібрати потрібний товар, вчасно нагадають про замовлення і доставлять усе необхідне для пухнастиків. А сита, здорова і задоволене тварина — запорука миру, злагоди й любові в оселі.