Ласкаво просимо!

Початковою метою проекту VMISKE було створення зручного, швидкого сучасного ресурсу для взаємодії з власниками тварин. Яскравий, інтуїтивно зрозумілий сайт дозволяє робити покупки із задоволенням. Зручний мобільний додаток — для тих, хто цінує кожну хвилину життя і не може довго «залипати» в мережі. Ми створили унікальний для України сервіс із доставки замовлень, піклуючись про комфорт своїх клієнтів і здоров'я їхніх улюбленців.

Система доставок

Ми, засновники магазину VMISKE, самі маємо вдома тваринок, і розуміємо, як часом складно знайти відповідального постачальника послуг. І виходячи з власного досвіду, власних побажань і потреб, ми уклали оптимальний графік роботи і доставки.

Уявімо собі класичний випадок: ви пізно повертаєтеся з роботи після напруженого дня, а вдома вас зустрічають голодні пухнастики і порожній мішок з-під корму. Заснути не дасть ані совість, ані тим паче обурені тварини. Подібне може статися навіть із найвідповідальнішим господарем, і самі ми стикалися з різними сюрпризами. Так хотілося, аби замовляти вночі можна було не лише піцу, а й їжу для пухнастих друзів!

Ми самі здійснили цю маленьку, але важливу мрію, організувавши нічну доставку корму. Оформлюючи замовлення до 21:00, ви отримуєте потрібний товар до 02:00. Послуга діє 7 днів на тиждень, доставка здійснюється по Києву і в найближчі передмістя.

Експертні знання

Працюючи над сайтом, ми не просто залучили найкращих програмістів, а й відпрацювали свою систему на «рідний» фокус-групі, що складається з наших рідних і близьких. Довідавшись, які питання в першу чергу хвилюють власників собак, кішок, дрібних тварин, ми зібрали на сайті об'ємну «шпаргалку» з усією необхідною інформацією: про догляд за шерстю, вухами, зубами, про годування, виховання собак і кішок, про підбір якісного і збалансованого харчування. Ми підключили послугу онлайн-консультації ветеринара — ви можете в будь-який час поставити питання про правильне використання антипаразитарних засобів, про призначення вітамінів і харчових добавок залежно від активності, віку і розміру вихованців, а також про можливі причини нездужання домашніх улюбленців.

Аби структурувати і систематизувати інформацію, ми створили канал на YouTube — Pet-енциклопедію VMISKE. У доступній, приємній, цікавій та зручній формі ми ділимося знаннями, отриманими від ветеринарів, заводчиків, досвідчених власників.

Програма лояльності і зберігання товару

Ми дізналися у заводчиків, якого сервісу не вистачає їм для власних тварин і для випускників, що живуть у нових сім'ях. Виявилося, що заводчики часто зберігають у себе вдома запас продукції, аби підстрахувати забудькуватого або недосвідченого нового господаря, швидко передавши йому корм, таблетки, піпетки і т. п. Опікунську функцію «першої мами» ми беремо на себе — на сайті і в додатку VMISKE є послуга Амбар, в якому можна зберігати всі потрібні товари: корм, консерви, протипаразитарні засоби, сезонні харчові добавки та ін. В “коморі” ви можете налаштувати графік доставок і не перейматися, що у препаратів закінчиться термін придатності, а корм зіпсується. Ми самі нагадаємо вам про майбутню дату доставки і в потрібний момент привеземо все найсвіжіше, найсмачніше і найкорисніше для ваших хвостатих-вусатих друзів.

Заводчики також нарікають, що не можуть згадати, для кого з клієнтів замовляють корм зі знижкою і який саме — у підростаючих хвостиків постійно змінюються харчові вподобання й потреби. Всі ці проблеми в минулому — на ресурсі VMISKE ви можете створити свою Зграю, і кожен новий власник тварини зможе користуватися знижками та акційними пропозиціями для розплідників. Чим більша Зграя — тим більша знижка!

Головне — любов

При нинішньому ритмі життя ми постійно забуваємо про важливі зустрічі, дні народження близьких, а можемо навіть забути імена племінників або хрещеників. Що вже говорити про повсякденні покупки, навіть для улюблених тварин. А вони чекають нас удома, вірять в свого господаря!

Аби не зрадити віри вихованців, ми зібрали команду досвідчених професіоналів, які завжди вислухають, проконсультують, допоможуть підібрати потрібний товар, вчасно нагадають про замовлення і доставлять усе необхідне для пухнастиків. А сита, здорова і задоволене тварина — запорука миру, злагоди й любові в оселі.