Шановні клієнти, наведеною нижче інформацією та фактами спростовуємо дані стосовно ТМ Grandorf, які поширюється в мережі інтернет.

Інформацію взято лише з російськомовних джерел, з рунету, щоб викликати негативну реакцію до бренду в українських споживачів. Інформація, яка начебто доводить, що Grandorf суто російський корм і він, начебто, не продається ніде в Європейських країнах. Зокрема йдеться, про російського власника бренду корму Grandorf, начебто, він володіє загальним брендом та є кінцевим бенефіціаром бренду. Насправді це не відповідає дійсності та є маніпулятивною тактикою та введенням в оману на тлі замовчування інших фактів та доказів.


Тож розбираємо цей кейс покроково:


1. Насправді проект Grandorf належить європейській компанії «United Pet Food» у складі якої немає жодної особи з громадянством Росії. Компанія має декілька заводів в різних країнах Європи, зокрема в Бельгії. Компанія володіє інтелектуальними та технічними правами на бренд Grandorf, спеціалісти нутріціологи, маркетологи, інженери та комерційний директор придумали, розробили, створили та затвердили виготовлення холістик корму Grandorf для продажу на різних ринках без обмежень. Документ 1

2. Обмеженням для продажу корму Grandorf в тій чи іншій країну світу може бути зумовлене декількома факторами:
– законодавство країни має певні обмеження щодо інгредієнтів корму.
- законодавство країни вимагає сертифікації та/або реєстрації бренду за своїми внутрішніми правилами.
- немає дистриб’ютора в тій чи іншій країні зацікавленого представляти бренд на її території.

Завод це виробник, він виробляє одночасно декілька брендів, він не може бути дистриб’ютором, тому зацікавлені оператори ринку звертаюся на завод і підписують договори щоб представляти бренд в їх країнах. Саме тому в різних країнах, згідно місцевого законодавства потрібно або не потрібно реєструвати бренд на місцеву компанію або громадянина цієї країни.


3. Саме так влаштоване законодавство України і, можливо, ще деяких країн. Щоб завезти новий корм, потрібно отримати реєстраційні посвідчення в Львівському інституті ДНДКІ. Подавати пакет документів та сплачувати за послуги інституту має Українська компанія або громадянин України. Тому власник торгівельної марки Grandorf, бельгійський завод виробник «United Pet Food» надав громадянам України власникам компанії Доберман Груп право зареєструвати торгівельну марку Grandorf на території країни дистриб’ютора. Документ 3

4. Компанія Доберман Груп з 2016 року є партнером «United Pet Food» та офіційним дистриб’ютором бельгійського корму Grandorf на території України. Того ж року подана заявка на реєстрацію ТМ Grandorf в Україні. З 2017 року власниками бренду Grandorf в Україні є Манушко Віктор та Манушко Світлана, які є засновниками компанії імпортеру Доберман Груп. Документ 5

 

Запевняємо вас, що перш ніж імпортувати корм Grandorf, ми, власники компанії імпортера, особисто перевірили виробництво, підписали (з особистою присутністю) контракт з виробником. Зареєстрували всі необхідні документи на території України, завозимо корм офіційно, розмитнюємо, сплачуємо всі необхідні податки та платежі до бюджету.

5. В 2022 році компанія Доберман Груп передала права на імпорт та дистриб’юцію бренду Grandorf своїй дочірній компанії ТОВ «Грандорф  Україна» це зумовлене деякими змінами в українському законодавстві, які були прийняті в 2022 році. Документ 4


6. Також хочемо звернути вашу увагу, що згідно Українського законодавства, домен сайту в зоні UA реєструється лише за підтвердження володіння торгівельною маркою. Веб сайт GRANDORF.UA – це роздрібний сайт офіційного дистриб’ютора, на якому можна купити корми Грандорф та інші товари для домашніх тварин, які теж є власним імпортом компанії Доберман Груп. Це ще раз підтверджує що в Україні ТМ Grandorf зареєстровано на ім'я громадян України Манушко Віктора та Манушко Світлану.


7. Всім нашим партнерам (опт, роздріб, інтернет магазини) ми надали повний пакет документів, які підтверджують, що ТМ Grandorf виробляється в Європі, і легально без заборон та санкцій постачається в Україну. До митної служби України також було подано повний пакет документів, що є гарантією безперешкодного імпорту. Нижче додаємо кілька митних та ветеринарних документів з останніх поставок. Документи 6, 10, 12


8. Корми Grandorf вільно продаються в Європі в багатьох країнах, де місцеві дистриб’ютори зацікавилися цим якісним холістик брендом і вирішили стати його офіційними представниками. На европейському сайті grandorf.eu ви можете побачити актуальну мапу онлайн та офлайн магазинів, де можна придбати корми Grandorf. Також можна погуглити за назвою бренда в різних країнах та знайти безліч пропозицій з онлайн магазинів в Польші, Німеччині, Нідерландах і т.д.


Висновки:
Корм Grandorf має відношення до РФ не більше і не менше, ніж той же Роял, Пуріна, Акана і т.д. Ці ТМ також не вийшли з РФ і продовжують там продаватись, а деякі навіть вироблятися.
Логічно припустити, що в інших країнах дистриб'ютори також зареєстрували компанії, сайти, домени, торгові марки на своє ім'я, і ​​цю інформацію можна перевірити в мережі інтернет.

Також хочемо звернути вашу увагу, що корм Grandorf вільно продається в Європі в роздрібних та інтернет магазинах у багатьох країнах, але найбільшого поширення набув саме в країнах Бенілюксу, через його походження.

Усі наведені факти підтверджують, що ТМ Grandorf – це європейський бренд, правами на його продаж в Україні володіє українська компанія, що належить гомадянам України. На нього немає жодних санкцій та заборон в Україні та Європі.

 

Для підтвердження всього вище сказаного прикріплюємо відповідні документи:

Документ 1             Документ 2              Документ 3               Документ 4

Документ 5             Документ 6              Документ 7               Документ 8

Документ 9            Документ 10            Документ 11             Документ 12