Найкращі корми для чихуахуа, їхні особливості та вибір

Харчування для собаки Чихуахуа необхідно вибирати з особливою уважністю, оскільки ця порода відрізняється жорсткими вимогами організму. Ці тварини порівняно з іншими породами собак більш чутливі. Якщо вчасно не налагодити харчування собаки, це може закінчитися для нього трагічно. Тому, важливо знати, який сухий корм краще вибрати для цуценяти чихуахуа. Ветеринари сходяться в одній думці і рекомендують використовувати промислові варіанти. Можна купувати вологий корм і їжу сухого типу: важливо дізнатися рейтинг продуктів для чихуахуа, щоб вибрати хороший варіант.

Уважно вивчивши рейтинг кормів, можна відразу зрозуміти, що найбільш підходящою буде їжа бренду Хіллс, Монж, Акана і Роял Канін: якщо використовувати кращі варіанти супер преміум класу для цуценяти, у нього не з'являться проблеми з травною системою і затримка розвитку. Тільки найкращий сухий корм для цуценяти чихуахуа здатний забезпечити тварину в оптимальній кількості білками, вуглеводами, мінералами і комплексом вітамінів.

Переваги готового харчування

Якщо вибрати найкращий гіпоалергенний корм для цуценят породи собак чихуахуа, можна не переживати за:

  • склад продукту: харчування виготовлено з урахуванням умов утримання цуценят;
  • користування: сухий і вологий корм для чихуахуа готовий до вживання, реалізується в зручних упаковках. Завдяки цьому, з'являється можливість не тільки вдома годувати вихованця, а й брати їжу з собою в подорожі;
  • величезний асортимент різних смаків: виробники випускають консерви, у складі яких присутнє м'ясо, овочі та фрукти.

Це найкращий варіант, який зможе задовольнити всі потреби тварини.

Вибір сухих варіантів

Багато хто не знає, який вибрати гіпоалергенний сухий корм для собак чихуахуа. Насамперед він має бути правильного складу, тобто в ньому не повинні бути присутніми барвники та інші шкідливі речовини. Добре себе зарекомендував корм Роял Канін для цуценяти собаки породи чихуахуа. Він відрізняється оптимальним розміром гранул, приємним смаком і привабливим ароматом. Особливо аромат важливий для карликових собак, оскільки вони дуже вибагливі і можуть відмовлятися від певної їжі. Якщо використовувати такий варіант, у вихованця не виникатимуть проблеми зі здоров'ям, його травлення налагодиться, а шерсть стане досить міцною і буде блищати.

Рекомендується використовувати сухий корм Акан, Монж і Хіллс для чихуахуа супер-преміум класу. У професійних розплідниках годують тварин саме такою їжею. Безумовно, виробляються гранули не з добірної вирізки, але субпродукти високої якості і кісткове борошно входять до їх складу. Що стосується технології виробництва, ці бренди її повністю дотримуються, тому консервантів немає в складі продукту. Крім цього, виробники не додають спеціальні добавки для посилення смаку. Корм вищої якості містить багато корисних вітамінів і мікроелементів. На кожній упаковці написана норма сухого корму для чихуахуа за віком. Ця інформація обов'язково вивчається, годування здійснюється згідно з інструкцією.

Особливості вологого корму в раціоні харчування

Розібравшись з тим, який сухий корм вважається хорошим для цуценят чихуахуа, можна приступати до процесу введення в раціон вологої консерви. Тут важливо розуміти, що навіть найякісніші консерви є незвичними для цуценят і може з'явитися розлад травлення. Тому, введення вологого корму має бути поступовим. Спочатку до сухих гранул додається зовсім невелика кількість консерви. Порція основної їжі зменшується протягом декількох днів. Вологий корм особливо акуратно потрібно вводити в раціон господарям дуже вибагливих собак. Якщо собака захопився консервами, з часом він може повністю відмовитися від сухих гранул.

Вологий корм відповідає природним звичкам харчування чихуахуа. Він відмінно підтримує водний баланс, оскільки здатний значно підвищувати споживання рідини на добу. Таким чином, знижується ризик захворювань, в організмі обмін речовин нормалізується. Вологий раціон має одну головну відмінність - легка засвоюваність. Така їжа не навантажує шлунок. Поживна цінність у консерви досить висока. Вона чудово пахне, домашні улюбленці із задоволенням ласують м'ясними шматочками та поїдають смачний ароматний соус. Для них - це справжнє свято.

Головні помилки змішаного харчування

Якщо правильно змішувати вологий і сухий корм, шкоди вихованцеві не буде, але важливо постійно контролювати стан здоров'я тварини. Як правило, багато власників халатно підходять до змішаного харчування чихуахуа. Але ж навіть найменші помилки можуть призвести до незворотних наслідків. Тому, варто дотримуватися загальних рекомендацій і це:

  • строго відміряна норма гранул і консерви: дуже часто господарі улюбленців дають сухий корм за інструкцією, а вологий кладуть на свій розсуд. Так робити не можна, тому що стає неможливим відстежити обсяг їжі, з'їденої за добу. Це може призвести до переїдання собаки, відповідно у нього з'являться великі проблеми зі здоров'ям;
  • вибір вологого варіанту за якістю інгредієнтів і з перерахунком сухої речовини: якщо підбирати їжу за своїми особистими уподобаннями або керуватися смаками тварини, то у собаки не буде збалансованого раціону;
  • вживання вихованцем одного виду: при постійній зміні марок вологого корму, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям у цуценят чихуахуа. Якщо корм влаштовує тварину, значить замінювати його на інший немає необхідності. При зміні харчування не можна зрозуміти, які речовини і в якій кількості надходять в організм собаки.

Допускаючи грубі помилки при змішаному харчуванні, варто пам'ятати, що від них страждають улюбленці. Саме тому, необхідно правильно організувати змішаний раціон. Якщо вивчити уважно корисну інформацію, буде зовсім не важко годувати свого улюбленця різноманітними кормами.